Français
FR
English
EN
Español
ES
Polski
PL
Znajdź nas na Facebook - MyOmBox   Znajdź nas na Twitter - MyOmBox   Znajdź nas na Google+ - MyOmBox   Znajdź nas na Pinterest - MyOmBox   Znajdź nas na YouTube - MyOmBox
 
 
  
  MOJE KONTO
Jesteś wyposażony w system
Używasz systemu MyOmBox? Możesz zalogować się poniżej aby uzyskać dostęp do informacji. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się teraz.
Zapomniałeś hasła ?
Jesteś profesjonalistą
Masz konto firmowe pośrednika lub instalatora na naszej stronie. Możesz się zalogować poniżej. Jeśli nie posiadasz konta PRO możesz zarejestrować się tutaj.
Zapomniałeś hasła ?
BEZPIECZNY SYSTEM
Szyfrowanie lokalne i od zewnątrz
PODŁĄCZONE OBIEKTY
Kamera wideo Heden, Netatmo...
DARMOWA PRENUMERATA
Bez chmur / system autonomiczny
PLATFORMA WEB
PC, TV, Tablety, Smartfony...
PRZEWODOWY LUB BEZPRZEWODOWY
MyHome Bus, MyHome Play Radio Zigbee
Odkryj rozwiązania MyOmBox

MyOmBox jest interfejsem kontrolnym pomiędzy Toba a Twoim systemem automatyki domowej MyHome firmy Legrand & Bticino. Czas i staranność włożona w jego rozwój czyni MyOmBox najwyższej klasy produktem. MyOmBox działa bez abonamentu, a nawet bez połączenia z internetem. (mimo to zalecane jest posiadanie połączenia jeśli chcesz korzystać z prognoz pogody oraz aktualizacji systemu...)
Zaletą naszego systemu jest to że jest platformą WEB i jest dostosowany do większości smartfonów, tabletów, komputerów a nawet SmartTV z najnowszymi przeklądarkami internetowymi.

Konfigurowalny interfejs umożliwia wyświetlanie kategorii i organizowanie elementów w Twoim domu wedle Twojego uznania. Zaprojektowany dla produktów automatyki domowej MyHome lub obiektów podłączonych ... Reszta produktów jest w trakcie rozwoju. Pracujemy również z profesjonalnymi dekoratorami aby MyOmBox zapewniał maksimum komfortu i ekonomii. MyOmBox jest kompatybilny z przewodowym i bezprzewodowym systemem MyHome.

 

Lista funkcji obsługiwanych przez naszą aplikację automatyki domowej :